video preview консультацію пишіть у особисті повідомлення

консультацію пишіть у особисті повідомлення

video preview Який метод імплантації обрати?

Який метод імплантації обрати?

Зміст

  • Що таке кісткова пластика?
  • Види кісткової пластики
  • Показання для кісткової пластики
  • Протипоказання до процедури
  • Довгострокове вирішення проблеми
  • Етапи кісткової пластики
  • Ціни на послуги кісткової пластики
  • Які технології та обладнання використовуються?
  • Які практики застосовуємо під час лікування?

Що таке кісткова пластика?

Імплантація – найкращий варіант протезування зубів. Однак для цього потрібен достатній обсяг кісткової тканини, що буває рідко. У таких випадках проводиться пластика – операція з нарощування кістки.

 

У медичній літературі кісткову пластику перед імплантацією називають аугментацією кісткової тканини. Мета її проведення – заповнення дефіциту об’єму та щільності кістки верхньої та нижньої щелеп (після часткової атрофії) для надійної фіксації в них штучних коренів (імплантів).

image

Кісткова пластика

Види кісткової пластики

Сьогодні стоматологи використовують кілька варіантів аугментації. Розглянемо їх докладніше:

  • Синус-ліфтинг. Це невелика операція з відновлення дефіциту кісткової тканини при атрофії верхньої щелепи між 4-м і 7-м жувальними зубами. Суть операції полягає у піднятті дна синуса (гайморової пазухи).
  • Напрямлена регенерація кістки. Дана методика дозволяє наростити кістку у потрібній зоні (де планується проведення подальшої імплантації). Для цього розрізаються ясна та встановлюється кісткоутворюючий матеріал. Зверху лікар ставить спеціальну колагенову мембрану, яка і спрямовує регенерацію.
  • Розщеплення альвеолярного відростка. Ця процедура передбачає розщеплення та подальше розширення альвеолярного відростка (ділянки, де розташовувався раніше втрачений зуб). Після цього лікар встановлює імплант, а порожній об’єм, що залишився, заміщається спеціальним кістковим матеріалом. Як і у попередньому випадку, зверху ставлять мембрану.
  • Пересадка кісткового блоку. У цьому випадку відновлення досягається за рахунок кісткових тканин, взятих із нижньої щелепи. Крім аутогенного матеріалу, при атрофії використовують і штучні остеопластичні замінники для заповнення порожніх просторів.

Показання для кісткової пластики

Кісткова пластика показана за таких обставин:

  • імплантація при дефіциті кісткової тканини у верхній та нижній щелепах;
  • дефекти кістки (наприклад, видалення зуба із відчутним ушкодженням кісткової тканини);
  • невдале приживлення імпланта після імплантації зубів;
  • втрата альвеолярного відростка (наприклад при отриманні лицьових травм).

Протипоказання до процедури

Встановлення кульшових вкладок протипоказане в разі:

  • Руйнування кореня зуба.
  • Запальних процесах у ділянці кореня.
  • Алергії на матеріали, що використовуються для виготовлення вкладки.
  • Наявності тріщин або пошкоджень кореня зуба.

! Увага

doctor

Стоматологія в Києві стає більш доступною завдяки професійному підходу, сучасним технологіям та високим стандартам якості. Стоматологічна клініка ReSmile спеціалізується на імплантації та протезуванні зубів, пропонуючи повний спектр стоматологічних послуг. Тут ви зможете відновити здоров'я та естетику вашої посмішки без болю та дискомфорту, незалежно від складності ситуації.

Доктор Кушнiрук

Етапи кісткової пластики

Розглянемо основні етапи проведення кісткової пластики:

01
02

Діагностика

Це перший крок перед будь-якою стоматологічною процедурою. Лікар оцінює стан зубів, ясен та ротової порожнини в цілому. В обов'язковому порядку на етапі діагностики виключаються можливі протипоказання.

Анестезія

Кісткова пластика передбачає розріз ясен, тому операція проводиться під місцевою анестезією або медикаментозним сном. Пацієнт не відчуває дискомфорту. Больові відчуття можливі після процедури, але легко знімаються препаратами.

Установка матеріалу

До області, де планується проведення імплантації зубів, закладається кістковий матеріал. Для цього використовується або аутогенна тканина, або синтетичний замінник тканини. Іноді застосовується комбінований підхід.

Встановлення спеціальної мембрани

Після закладання кісткового матеріалу лікар накладає спеціальну мембрану. Основна роль її зводиться до того, щоб не допустити вростання м'яких тканин ясен у зону кісткового трансплантата.

Накладання швів

Це фінальний етап проведення операції. Після встановлення мембрани зашивають рану, накладаючи шви на м'які тканини ясен. Потім спеціаліст дає пацієнту рекомендації щодо післяопераційного догляду. Також лікар розписує графік відвідувань до стоматології.

Після кісткової пластики пацієнту потрібно суворо дотримуватись рекомендацій. Зокрема, це дотримання таких правил:

  • не приймайте їжу протягом щонайменше 2-х годин після проведення операції (поки не пройде дія анестезії);
  • не можна проводити жодних теплових процедур протягом 5 днів, оскільки це може спровокувати розвиток запального процесу в тканинах;
  • не варто активно полоскати рот або надувати щоки протягом місяця після операції (також відмовтеся від застосування іригатора, принаймні, в області закладення трансплантата);
  • виключіть вживання грубої або гарячої їжі;
    відмовтеся від вживання алкогольних напоїв протягом усього періоду реабілітації;
  • відмовтеся від куріння протягом 5 днів після закладки кісткового матеріалу.

Дотримання вищеописаних рекомендацій допоможе вам досягти якнайшвидшого відновлення. Також приймайте призначені препарати за заданою схемою.

Ціни на послуги кісткової пластики

Ціни на нарощування кісткової тканини в Києві вважаються одними з найдемократичніших у Європі. Це одна з причин, чому Україна стала одним із центрів стоматологічного туризму. Вартість послуг у Києві набагато нижча, при цьому якість виконуваних робіт не поступається кращим європейським, американським чи ізраїльським практикам.

Ціна на відновлення тканин кістки після атрофії залежить від типу кісткової пластики. Наприклад, синус-ліфтинг коштуватиме 10-18 тисяч гривень. Забір та пересадка аутогенного матеріалу для імплантації оцінюється приблизно у 6-8 тисяч гривень. А спеціальна мембрана коштує приблизно 9-10 тисяч.

Уточнити ціну ви завжди можете у наших консультантів, оскільки ціноутворення залежить від конкретного випадку та обсягу робіт, що підлягають виконанню.

ⓘ Важливо!

Найкращий результат імплантації досягається шляхом комбінації штучної та аутогенної кістки – 50/50.

Закритий синус ліфтинг

9 800 грн

Відкритий синус ліфтинг

16 200 грн

Забір і пересадка аутогенного кісткового блока

9 500 грн

Забір і пересадка аутогенного кісткового матеріала(стружка)

6 500 грн

Кістковий скребок для забору кістки(одноразовий)

3 500 грн

Ксеногенний (штучний) кістковий матеріал 0.5 грам

6 000 грн

Які технології та обладнання використовуються?

Під час проведення аутогенної імплантації ми використовуємо сучасний ультразвуковий п’єзотом — Piezotome Cube від SATELEC®, за допомогою якого береться кісткова тканина із зовнішньої косої лінії нижньої щелепи.

Завдяки використанню Piezotome Cube ми досягаємо покращених показників загоєння ясен після операції. У пацієнта значно менше набряків тканин, больових відчуттів та інших післяопераційних ускладнень.

Які практики застосовуємо під час лікування?

Для нарощування тканин кістки верхньої та нижньої щелепи ми використовуємо як аутогенні матеріали, так і штучні. Для взяття аутогенної кісткової стружки використовуємо кістковий скребок Micross, а замінники кістки та мембрани ми використовуємо від провідних світових виробників, таких як Biohorizons та Geistlich.

banner

Діагностика та консультація

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію.

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Контакти

Телефон

+38 (095) 230 99 51

Адреса

Київ, Симона Петлюри 7/9

Графік роботи

Пн – Сб: з 9.00 до 20.00

doctor card

Зробіть крок до усмішки своєї мрії з лікарем

Кушнірук Владислав Олегович

Лікар-стоматолог

Вища освіта за фахом "Стоматологія" та кваліфікація лікар-стоматолог

Досвід:

8 років

З повагою, доктор Кушнiрук