video preview Про методи імплантації

Про методи імплантації

video preview Кейси

Кейси

video preview Робочі моменти

Робочі моменти

Зміст

  • Що таке одноетапна імплантація зубів?
  • Переваги одноетапної імплантації
  • Довгострокове вирішення проблеми
  • Етапи імплантації
  • Вартість одноетапної імплантації зубів
  • Показання
  • Протипоказання до імплантації
  • Які технології та обладнання використовуються?
  • Які практики застосовуємо під час лікування?
  • Висновки
  • Портфоліо

Що таке одноетапна імплантація зубів?

Одноетапна імплантація — це унікальна можливість відновити зуби всього за 1-3 дні замість довгих місяців, як при двоетапній імплантації. Розбираємось, у чому особливості такої процедури.

 

Одноетапна імплантація зубів — це метод протезування, коли після встановлення імпланта відразу ставиться коронка. Таким чином, щелепа відразу отримує жувальне навантаження. З цієї причини методику називають одноетапною імплантацією з негайним навантаженням. У різних джерелах вона також може називатися миттєвою або експрес-імплантацією, а також імплантацією за один день.

 

Крім одноетапної, також є і одномоментна імплантація. Часто ці поняття подаються як тотожні, але це не зовсім правильно. Коли говорять про одномоментну імплантацію, йдеться про відновлення зуба відразу після його втрати/видалення. Що стосується одноетапної імплантації, то вона не прив’язана до часу від видалення зубів. Основна її характеристика — це встановлення коронки відразу після імплантації штучного кореня (імпланта).

image

Одноетапна імплантація зубів

Переваги одноетапної імплантації

Розглянемо основні переваги такого методу імплантації:

  • Естетика. Одноетапну імплантацію часто проводять для передніх зубів, яких видно при розмові чи усмішці. Таким чином пацієнт відразу після імплантації отримує готовий зуб, що дозволяє йому не відчувати психологічного дискомфорту.
  • Попередження атрофії. Після втрати зубів щелепа позбавляється жувального навантаження, що сприяє її атрофії (зменшенню). Негайне встановлення абатменту та коронки дозволяє відновити навантаження і рівномірно його розподілити по щелепі, що важливо для збереження об’єму щелепи.
  • Економія часу та коштів. Протоколи одноетапної імплантації економлять не лише час, а й гроші. Як правило, такі способи відновлення зубів економічно вигідніші, ніж двоетапна імплантація.
  • Мінімальна травматизація. Операції з проведення одноетапної імплантації зубів супроводжуються меншим ступенем ушкодження тканин ясен через меншу кількість маніпуляцій. При цьому кісткова тканина та слизові оболонки ушкоджуються мінімально, що забезпечує якнайшвидше загоєння.

Поряд із перевагами, справедливо вказати і на недоліки такого методу, а саме:

  • підвищений ризик відторгнення імпланту;
    можливість проведення операції лише за умови достатнього обсягу кісткової тканини у щелепі (що буває далеко не завжди);
  • підвищений ризик зміщення імпланту від великих інтенсивних навантажень при жуванні.

Перед тим, як проводити операцію щодо імплантації, лікар обов’язково проводити діагностику. Фахівець повинен враховувати всі особливості пацієнта, після чого приймається рішення щодо способу імплантації.

doctor

Стоматологія в Києві стає більш доступною завдяки професійному підходу, сучасним технологіям та високим стандартам якості. Стоматологічна клініка ReSmile спеціалізується на імплантації та протезуванні зубів, пропонуючи повний спектр стоматологічних послуг. Тут ви зможете відновити здоров'я та естетику вашої посмішки без болю та дискомфорту, незалежно від складності ситуації.

Доктор Кушнiрук

Етапи імплантації

Встановлення імпланту – це ступінчастий процес. Розглянемо основні його етапи, від консультації та до установки імпланту:

01
02

Діагностика

Перед встановленням протезів завжди проводиться консультація. Лікар визначає стан ротової порожнини, за потреби призначає попереднє лікування, оскільки ставити імпланти при стоматологічних патологіях не можна.

Підбір імплантів та коронок

Після обстеження лікар пропонує пацієнту можливі варіанти імплантів та зубних коронок. Вони розробляються за допомогою комп'ютерного моделювання у 3D режимі, що дозволяє уникнути помилок.

Виготовлення хірургічного шаблону

У нашій клініці імплантація проводиться за хірургічним шаблоном. Це спеціальна силіконова капа з навігаційними отворами, через які проводиться установка імплантів за заданими координатами.

Імплантація

Операцію найчастіше виконують під місцевою анестезією (іноді в умовах медикаментозного сну). Лікар робить розріз ясен, після чого в кістку вкручує імплант. Такий спосіб (а не прокол) дозволяє досягти ідеального контуру ясен.

Встановлення тимчасової коронки

Це фінальний етап операції, який передбачає постановку абатменту (зв'язувальної ланки) та коронки. Робиться це відразу після імплантації або через 1-3 доби (але не більше).

Протягом 3-6 місяців відбувається остеоінтеграція, після чого проводять встановлення постійної коронки.

Вартість одноетапної імплантації зубів

Встановлення одного імпланту в Києві коштує близько 11-40 тисяч гривень, залежно від типу виробу. Це найдорожча частина процедури, у вартість якої включені і всі етапи хірургічного втручання. Окремо оплачується консультація лікаря, комп’ютерна томографія та постійна протезна конструкція (металокерамічна чи безметалева).

Зазначимо, що ціни в Києві вважаються одними із найдемократичніших у Європі, завдяки чому ми стали одним із центрів стоматологічного туризму. Уточнити ціни на наші послуги ви завжди можете у наших спеціалістів.

Консультація

500 грн

при лікуванні - безкоштовно

Комп'ютерна томографія двох щелеп

1 300 грн

Видалення зуба

750 грн

Індивідуальний пакет інструментів, анестезія, ушивання

2 840 грн

Установка імплантата

від 17 500 грн

Установка абатмента

від 3 500 грн

Сканування або відбитки

1 100 грн

Тимчасова коронка

від 2 200 грн

Показання

Показаннями для одноетапної імплантації з негайним навантаженням є:

  • часткова та повна відсутність зубів;
  • відсутність передніх зубів (установка протезної конструкції з естетичних міркувань);
  • наявність достатнього обсягу кістки (вона має бути широкою та щільною);
  • відсутність запалень в області розташування майбутнього імплантату.

Протипоказання до імплантації

Протипоказання до імплантації можуть бути абсолютними та відносними:

  • Абсолютні. До таких відносяться онкологічні захворювання, порушення згортання крові, аутоімунні захворювання, психічні розлади.
  • Відносні. Це тимчасові обмеження, наприклад, вагітність, інфекційні захворювання, загострення хронічних патологій та інші.

Важливо!

Які технології та обладнання використовуються?

Для того, щоб якісно виконати імплантацію зубів, нам необхідне детальне зображення структур щелепи. У цьому нам допомагає інтраоральний сканер TRIOS5 – останнє покоління безконтактних сканерів ротової порожнини, що забезпечує високу деталізацію та комфорт. Комп’ютерна томографія здійснюється за допомогою передового японського пристрою Veraview X800, що характеризується низьким рівнем випромінювання.

Які практики застосовуємо під час лікування?

Для гарантованого досягнення високих результатів лікування ми використовуємо різноманітні методики. Встановлення імплантатів відбувається за допомогою спеціального хірургічного шаблону.

Процедура імплантації займає в середньому 2 години на кожну щелепу та проводиться під медикаментозним сном або за допомогою місцевої анестезії.

Тимчасові протези, що застосовуються нами, виготовлені з якісного пластику, вони служать до 1,5 років. Після цього ми встановлюємо довговічні коронки із цирконію, композиту або акрилу.

Висновки

  • Одноетапна імплантація зубів стає все більш популярною завдяки своїй ефективності та скороченому часу відновлення. Даний метод дозволяє швидко повернутися до звичайного життя, досягаючи при цьому якісний, функціональний та естетичний результат.
  • Одноетапна імплантація потребує високої кваліфікації лікаря та ретельного підходу до кожного клінічного випадку.

Портфоліо

NeoDent Кейс 3

Image one
Image two
Більше деталей

NeoDent Кейс 5

Image one
Image two
Більше деталей
banner

Діагностика та консультація

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію.

Сертифікати

certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate
certificate

Контакти

Телефон

+38 (095) 230 99 51

Адреса

Київ, Симона Петлюри 7/9

Графік роботи

Пн – Сб: з 9.00 до 20.00

doctor card

Зробіть крок до усмішки своєї мрії з лікарем

Кушнірук Владислав Олегович

Лікар-стоматолог

Вища освіта за фахом "Стоматологія" та кваліфікація лікар-стоматолог

Досвід:

8 років

З повагою, доктор Кушнiрук