
Діагностика та консультація
Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію.
Основні критерії вибору системи імплантів
Імплантація зуба – процедура, яка займає близько однієї години, але результат радуватиме понад 10 років. Тому важливо знати основні критерії вибору відповідного імпланту.

Матеріал
При виборі надійної та довговічної конструкції, рекомендується віддати перевагу титановій коронці. Титан – це один із небагатьох матеріалів, на які організм не реагує відторгненням. Цей метал не містить токсичних елементів, добре інтегрується з кісткою та зберігає свою міцність протягом довгих років.
Форма імпланту
Існують різні типи імплантів, але коренеподібна система імплантів вважається більш сучасною та кращою, на відміну від субперіостальних.
Різьблення імпланту
Час процесу загоєння залежить від типу різьблення. Конструкція з невідполірованою поверхнею та нарізною шийкою сприяють швидшому відновленню.
Зовнішній вигляд коронки
Коронка має бути гармонійною та природною, поєднуючись з вашими сусідніми зубами як за кольором, так і за формою та структурою емалі.
Простота роботи
Проста система імплантів з меншою кількістю деталей полегшує роботу лікаря та дозволяє йому швидко та легко встановити конструкцію, забезпечуючи вам гарну та функціональну посмішку.
Справжність імпланта
Перед встановленням імплантів важливо впевнитись у справжності документів. Нелегальний імплант або застаріла система можуть викликати проблеми у майбутньому та погано приживатися.

Система імплантів також вибирається за двома не менш важливими критеріями:
- Вартість. Може змінюватись в залежності від методики лікування та бренду імпланту для зуба. Важливо врахувати всі етапи процедури, включаючи попередню підготовку та післяопераційний догляд, щоб визначити повну вартість процедури.
- Тривалість служби імплантів. Довговічність залежить від кваліфікації хірурга-імплантолога, виробника та місця встановлення. При правильному догляді та дотриманні гігієнічних норм система імплантації може служити вам до 25 років.
Важливо!
Майте на увазі, що якісно виконана імплантація зуба та правильний вибір імплантів можуть забезпечити вам міцну та гарну усмішку на довгі роки.
Односкладовий або двоскладовий імплант
Двоскладова система імплантів, що складається зі штифта, абатменту та коронки, потребує кількох етапів у процесі встановлення. Спочатку стоматолог вживляє штифт у тканині, потім встановлює абатмент і лише за деякий час закріплює коронку.
Односкладові імпланти, що утворюють єдину структуру, мають кілька важливих переваг:
- Найменший ризик пошкодження. Оскільки відсутній сполучний абатмент, ризик пошкодження або перелому штифта зменшується, особливо з часом.
- Виключено розкручування гвинта. Двоскладова конструкція іноді схильна до розкручування гвинта через механічне навантаження, чого можна уникнути при використанні односкладового імпланта зуба.
- Швидша установка. Процес встановлення односкладових імплантів відбувається за один візит до стоматолога.
Увага!
Така структура у поєднанні з мінімально інвазивною методикою є найсучаснішим, дбайливим та довговічним рішенням. Ця процедура підходить для всіх, включаючи літніх пацієнтів і тих, у кого є проблеми зі зсідання крові, і забезпечує надійність і довговічність відновлення зубів.
Висновки
При виборі зубних імплантів необхідно врахувати ваші індивідуальні особливості, такі як щільність кістки, стан ясен та сила прикусу. Використання імпланту, який не відповідає вашим особливостям, може викликати деякі проблеми (відторгнення імпланту або болю в щелепі з часом).
- Крім того, при виборі імпланту важливо враховувати місце розташування у роті:
- Для нижньої щелепи, де навантаження більше і кістка щільніша, рекомендується використовувати імплантати з м'яким різьбленням.
- Верхня щелепа, з м'якшою кісткою, може вимагати більших імплантів та інші методики встановлення.
- Для передніх зубів часто рекомендуються імпланти з формою овалу та невеликим різьбленням, а у разі наявності достатньої кількості кісткової тканини можна розглянути варіант із міні-імплантами.
Стоматолог допоможе визначити оптимальні параметри імплантів, включаючи розмір, форму, матеріал і зробить вибір у бік найбільш відповідної ортодонтичної конструкції.
Джерела
1. Альфаро Ф.Е. Кісткова пластика в стоматологічній імплантології. Опис методик та їх клінічне застосування/Пер. з англ. – К.: Квінтесенція (Азбука), 2006. – 235 с.
2. Дентальна імплантологія. Вступний курс: Навч. посібник/В.І. Куцевляк, Н.Б Гречко, С.В. Алтуніна, С.Л Старікова. – Харків: ХДМУ, 2005. – 183 с.

Стоматологія в Києві стає більш доступною завдяки професійному підходу, сучасним технологіям та високим стандартам якості. Стоматологічна клініка ReSmile спеціалізується на імплантації та протезуванні зубів, пропонуючи повний спектр стоматологічних послуг. Тут ви зможете відновити здоров'я та естетику вашої посмішки без болю та дискомфорту, незалежно від складності ситуації.
Доктор Кушнiрук
Сертифікати
Команда
Контакти
Телефон
+38 (095) 230 99 51Адреса
Київ, Симона Петлюри 7/9
Графік роботи
Пн – Сб: з 9.00 до 20.00

Зробіть крок до усмішки своєї мрії з лікарем
Кушнірук Владислав Олегович
Лікар-стоматолог
Вища освіта за фахом "Стоматологія" та кваліфікація лікар-стоматолог
Досвід:
8 років
З повагою, доктор Кушнiрук